- Lorem ipsum
Kurkuma Gezichtsmasker - Normale huid
Voedt de normale huid met deze geavanceerde formule om de glans te herstellen en de huidtint in balans te brengen. Met Kaolien Klei om onzuiverheden te voorkomen en Papaya en Argan Olie om de textuur van de huid te verbeteren. Lees meer
Ayumi Kurkuma Gezichtsmasker - Normale huid. Voedt de huid met deze geavanceerde formule om de glans te herstellen en de huidtint in balans te brengen. Met Kaolien Klei om onzuiverheden te voorkomen en Papaya en Argan Olie om de textuur van de huid te verbeteren.
Gebruik: Na de reiniging en (optioneel) scrub, het masker gelijkmatig over de huid verdelen. 10 minuten laten inwerken, daarna met ruim water afspoelen (bijv. onder de douche), en de huid voorzichtig droogdeppen. Daarna volgt een Creme. Masker mag 1 a 2 keer per week gebruikt worden.
Inhoud: tube 100ml