- Lorem ipsum
Stijlvol en robuust zeep-rekje van donker hout. Zo kun je jouw HappySoaps Bar gemakkelijk en hygienisch bewaren. Het is heel belangrijk om je zeep of shampoo bar na gebruik te laten drogen, zodat je er langer plezier van hebt. Duurzaam en eco-friendly. Lees meer
Persoonlijk advies nodig?
Onze schoonheidsspecialiste helpt je graag verder!
Shop nu, betaal later! Nieuw: Klarna in 3 delen, gespreid betalen zonder rente!
Zeep Houder Rekje (Donker Hout) - Grote Bar (Rechthoek). Stijlvol en robuust zeep-rekje van donker hout. Zo kun je jouw HappySoaps Bar gemakkelijk en hygienisch bewaren. Duurzaam en eco-friendly.
Het is heel belangrijk om je zeep of shampoo bar na gebruik te laten drogen, zodat je er langer plezier van hebt. Bovendien voorkom je met een zeephouder dat de bar vastplakt tijdens het opdrogen.
Op deze rechthoekige zeephouder past een grote Body Wash Bar, Shaving Bar of Hand Wash Bar. Je kunt natuurlijk ook twee kleine ronde bars (zoals Shampoo of Conditioner) op het rekje plaatsen.
Ook is dit opberg-rekje heel geschikt voor het praktisch bewaren van een Body Oil Bar, Anti-Insect Bar of Body Lotion Bar! Zo blijft je bar schoon en heb je geen last van vervelende pluisjes of haren, die aan de onderkant blijven hangen.
Bewaar je zeeprekje op een droge plaats van de badkamer, dus niet in de douche! Zo voorkom je dat de bar 'wegsmelt', en doe je er veel langer mee.
Onze tip: neem als je gaat douchen het zeeprekje met bar mee de douche in, en zet deze na het douchen weer droog weg, bijvoorbeeld ergens op een kastje of plankje. Als je een washandje of doekje eronder legt, vangt dat het uitlekken op en blijft je badkamer ook schoon :)
Heb je meerdere bars die je wilt gebruiken tijdens het douchen, zoals Shampoo, Conditioner, een Shaving Bar en Body Wash? Bekijk dan eens onze Zeephouder XL, hier past je hele HappySoaps collectie gemakkelijk op!
Ga je op reis en wil je jouw bars hygienisch en praktisch meenemen? Dan zijn de HappySoaps Bewaar & Reis Blikjes superhandig! Verkrijgbaar in twee formaten; Kleine Bar (Rond) en Grote Bar (Rechthoek). De bars passen precies in de blikjes, zodat je geen koffer-ruimte verspilt met inpakken.
Let op: de zeepjes en andere sfeer voorwerpen op de productfoto's zijn bedoeld ter decoratie, en worden niet meegeleverd met de zeephouder. HappySoaps Bars zijn los verkrijgbaar in verschillende varianten.